| Elena298 a întrebat:

Salutare la toata lumea, luna asta vreau sa ma duc la salon sa ma vopsesc tipul ala ombre sau balayage inca nu m-am hotarat, eu sunt bruneta natural ar fi prima oara cand imi decolorez parul. Stiu ca nu va mai creste asa de repede daca ma decolorez dar am o intrebare, parul meu nu este foarte lung imi ajunge putin mai jos de umar, intrebarea mea este daca ma vopsesc parul meu cand va creste va avea culoarea lui naturala de brunet sau blondul pe care eu il vreau? Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părul va crește în culoarea lui naturală, evident. Nu rămâi blondă pe veci de acum. :-|

| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor) culoarea naturală normal