| Aurate a întrebat:

Nu stiti un magazin din Cluj-Napoca in care pot gasi Crayon Chalk (Fashion Fast Easy Temporary Color Hair Dye Crayon Chalk)? M-ar interesa sa cumpar un set asemanator. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Nu sunt din Cluj-Napoca, dar trebuie să ştii tu prin zonă vreun supermarket/hipermarket. Se găseşte oriunde, la raionul cu produse cosmetice/vopsea de păr.

| Aurate explică (pentru AikkoxD):

La raionul de cosmetice? O sa incerc, multumesc frumos pentru ajutor.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LoriLoL a răspuns:

Sentera:-s