| bd1312001 a întrebat:

Buna ziua!
Va rog frumos sa ma ajutati cu o informatie unde as putea gasi un punct de printare in Cluj Napoca, ieftin la tarifare. Ar fi perfect daca s-ar putea sa aiba preturi foarte convenabile. M-ar interesa sa printez format A4, A3, color, pe carton. Va multumesc! Marius

Răspuns Câştigător
| InOrOut a răspuns:

Nu exista ieftin in Cluj. Cel mai ieftin e sa iti iei o imprimanta laser color a3 cu care printezi cat vrei. Faza cu cartonul nu iti printeaza nimeni pe carton, iti printeaza pe autolant care il lipesti tu pe ce vrei, pe carton, pe sticla, etc. Sunt imprimante care printeaza pe carton direct dar sunt plotere industriale, este o astfel de firma in Cluj, in Baciu, PMA invest, cauta pe net. Da nu e ieftin deloc.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi si caută din magazin in magazin in moluri vezi tu unde gasesti, ce o fi asa de greu, faci si tu miscare.