| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare! Sunt baiat cu par creț și parul mi-l dau în față și problema mea este nu îmi stă bretonul ca lumea uneori, de exemplu azi! Simt ca nu îi pot aranja bretonul, ce să fac?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

E bună și aia, bafta cu părul creț

9 răspunsuri:
| MariaQuenn27 a răspuns:

Păi, piaptănăl sau leagal sus cu un elastic de par

| nyoentox2002 explică (pentru MariaQuenn27):

Parul creț nu se piaptana, nu vreau sa ii fac coada, vreau sa îl las în largul lui creț și în fata

| MariaQuenn27 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Atunci lasă-l așa cum sta

| Mihaela2023 a răspuns:

Https://www.google.com/......ps?/search

Poți sa urmezi exemplul asta

| nyoentox2002 explică (pentru Mihaela2023):

Și eu am parul în fata cauta nyoentox200w pe insta ca ma gasesti

| SilentRain a răspuns:

Folosește placa de par și fixativul

| nyoentox2002 explică (pentru SilentRain):

Vreau sa il las cret ca fara par cret nu mai sunt eu,nu imi plac frizurile perfecte cu parul dat peste cap,imi place gen cum e a lui Tinolex, Mandra, Ares, Dominic de pe tiktok sau altazar ceva de genul, Madalin din 5 Gang, Meiti

| SilentRain a răspuns (pentru nyoentox2002):

Da-l cu fixativ să îți stea așa cum dorești, daca e suficient de mare îl poți pune pe bigudiuri că sa ii dai o forma mai conturată

| nyoentox2002 explică (pentru SilentRain):

Eu folosesc spuma de par