| anonim_4396 a întrebat:

Salutare sunt baiat si am parul putin dar putin de tot cret si vreau sa nu mi se faca cret ca sa il pot aranja cu ce ma sfatuiti sa ma spal pe cap sau daca pot folosi vreo masca de par ceva. dau funda multumesc.

Răspuns Câştigător
| dianalalala a răspuns:

Ori placa de par. Daca vrei sa-ti cumperi una iti recomand pe cele de la Remington > sunt excelente te tin si o saptamana intreaga ( si eu am tot Remington S 3500 ) iar daca nu vrei placa dupa ce te speli pe cap aplica un balsam de indreptare a prului. Se gasesc mai greu dar merita cautarea. Iar daca prin abstract nu gsesti sunt bune si balsamurile normale dar nu alea pentru volum sau ceva de genu. alea hidratatnte vitaminizante. Parul o sa fie mai moale si o sa atarne mai usor deci va fi mai drept