| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! Sunt baiat si toata viata am avut parul scurt. Dar de prin 2020 odata cu pandemia mi-am lasat parul lung.
Va las aici niste poze sa vedeti, insa nu sunt chiar recente pozele, e un pic mai scurt acum parul. (ultima poza cu el impletit e facuta chiar in ziua in care m-am tuns)
https://ibb.co/album/St6VqT?sort=date_asc&page=1

Am nevoie de o parere sincera, daca nu v-as fi zis ca sunt baiat, ati fi crezut ca sunt fata dupa pozele astea?
Si daca da, ce as putea face sa nu mai fie asa, insa as vrea sa pastrez parul lung deoarece chiar imi place cu el mai lung, poti sa faci mai multe cu el decat cand e scurt.

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sincer eu vad in poze o fata.

| ReddY25 a răspuns:

Apare o fata acolo

| anonim3247 a răspuns:

Vezi că într-o poză se vede că este fată cea din poză.

| anonim3247 a răspuns:

Mai este în altă poză ceva care arată că e fată cea din poze.

| anonim3247 a răspuns:

Se vede ceva în poze că e fată cea din poze.

| daria019 a răspuns:

Poate ai putea sa iti lasi barba daca ti se intampla sa fii confundat cu o fata. Daca tie iti place cu parul lung, go for it, n-arata rau.