| Azitomono5 a întrebat:

Salut! Sunt baiat, 19 ani, si din 2020 de cand a inceput pandemia mi-am lasat parul lung. Pana acum a devenit destul de lung)) aveti poze aici:
https://imgur.com/a/cMEOckv

Totusi, de cateva saptamani ma tot gandesc ca a venit momentul sa schimb ceva, si ma tot gandesc daca sa ma tund sau nu, similar cu ultima poza de pe link.

Sincer ce imi sugerati? Stiu ca e alegerea mea dar imi e sa nu regret, pentru ca imi place cum imi sta si acum.

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

Cel mai bine: mergi la un hair-stylist. Te rezolva el cel mai bine happy

| Lambruzau a răspuns:

Intreaba o pe mami si pe iubita ta!
Doar ele conteaza! Parerile noastre sigur vor fi diferite!

| Haisaidjj a răspuns:

Salut! Ca coincidenta, eu m-am tuns in 2020, cand tu ai inceput sa il cresti?

Si eu sunt baiat, si mi-am lasat parul lung cativa ani. Pana la urma m-am tuns, dar recomandarea mea e sa te tunzi doar daca esti sigur ca nu mai vrei sa ai parul lung vreodata, pentru ca iti garantez ca nu o sa mai ai vreodata atata rabdare sa il lasi sa creasca iar.

Se vede ca ai grija de el foarte mult, chiar arata foarte frumos parul tau, impletit/ neimpletit.

Deci daca nu te deranjeaza cat timp pierzi pentru el, atunci eu zic sa nu il tunzi, arati bine cu el. Totusi, e alegerea ta. happy

Uite si de la mine niste poze cu parul de atunci si am si un video cand m-am tuns daca vrei sa vezi:
https://imgur.com/a/bQMwnTT

| TheodorBarosanul a răspuns:

Eu iti recomand sa te tunzi deoarece iti va fi foarte cald dar fai ce vrei sincer e alegerea ta.