| Katalinn a întrebat:

Sunt cam complexat de tenul meu...majoritatea bietiilor de la liceu au tenul curat fara cosuri...Eu am tenul plin de cosuri uratee sad. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| LittttleMonster a răspuns:

Hei! Cel mai bine ar fi sa mergi la un dermatolog.Dar daca nu vrei/poti, iti recomand sa folosesti Zynerit.Este foarte bun.Eu sunt fatahappy.Am folosit si acum nu mai e nici o problema. Urmeaza sa merg la un dermatolog f bun, consultatia costa 2 mil si ceva, daca vrei, dupa ce merg, iti spun ce tratament mi-a dat. Sper sa-ti treaca.happy

| pissyaly a răspuns:

Pai eu folosesc Clerasil pentru cosuri, il poti cumpara de la farmacie, e foarte bun big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi recomand un dermatolog.
El îţi va prescrie o reţetă cu nişte soluţii şi creme pentru faţă.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neutrogena acne stress control este o crema cu ajutorul careia multora le dispar cosurile

| Muwz a răspuns:

Probabil ca o sa iti dispara mai tarziu cosurile, cum altii se dezvolta in inaltime mai tarziu, asa s-ar putea sa se intample si cu tenul tau. Funda?

| Seraph_3236 a răspuns:

Du-te la un dermatolog...

| XGuMiTzA a răspuns:

Pai.....nu prea ai ce face dar...sapala-te mai des cu sapun pe fata si o sa iti treaca big grin