| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si jumatate si as vrea acum in vacanta de vara sa imi pun unghii cu TIPS (pentru fete, ele stiu ce e acela TIPS, pentru cele care nu stiu TIPS e prelungire laughing Sincer nici eu nu vreau exagerat de "imense", doar atata cat sa imi acopere degetul ...Multumesc :*

3 răspunsuri:
| Biu009 a răspuns:

In primul rand TIPS nu e o prelungire, e unghie falsa. Extensia de gel este o prelungire. In al doilea rand, nu-ti distruge unghiile. Mi le-am facut cu gel timp de un an in continuu la fiecare 3 saptamani si cand am fost sa mi-l dau jos complet unghiile mele erau subtiri ca foaia. De atunci mi le fac cu lac semipermanent, este mult mai ok decat gelul si il tin tot 3 saptamani pe unghie

| MiriMendes a răspuns:

Si care e intrebarea?

| Blackformyblacksoul a răspuns:

La 13 ani(jumate) ai nevoie de asa ceva?