| Bless_7175 a întrebat:

Vreau o prelungire de vara si vacanta!big grin Cine e cu mine?:*

10 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Eu sunt cu tine! Păcat însă că, în loc să se prelungească, se scurtează...

| beautifulkiss a răspuns:

Eu.Facem greva foamei daca nu ne maresc vacantalaughing
Glumesc stiu ca nu ajuta la nimicstraight face

| LifeFail a răspuns:

Everybody.

| Deny1333 a răspuns:

Cine n-ar fi cu tine? laughing
de-ar fi vacanţă şi vară tot timpul. smug

| Yukidaruma a răspuns:

Toata lumea:d, facem o petitie cu semneturi o si o predam la profi sa ne prelungeasca vacanta, apoi facem tot o petitie unde strangem fonduri ca sa mergem in hawai unde-i vara laughing si gata treaba laughing

| anotza a răspuns:

Eu! mi se pare ca trece prea repede vacanta astatongue:*

| Autumnfeelings a răspuns:

Toata tara

| Rocsaanna a răspuns:

Eu.eu.is cu tine, cine n-ar fi?laughing

| DΣΣΔ a răspuns:

Eu daca asta inseamna fara profi tema caiete carti numai cand ma gandesc la aceste cuvinde cad din picioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU! dar la ce ne folosesterolling on the floor