| DeEeA_2049 a întrebat:

Salutare TPU happy
Am si eu o intrebarebig grinaca imi indrept bine parul cu placa, daca il dau cu fixativ, ramane drept sau se onduleaza?
Ms:*

6 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Iti spun ce stiu de la coafeza mea. parul, casa raman drept atunci cand este indreptat cu placa, necesita si o masca de indreptat parul si ser de indreptat parul, protectie pentru caldura, si produse speciale pentru placa, altfel parul nu va rezista pana la urmatoare spalare, la primul contact cu umezeala sau transpiratie varfurile incep sa se onduleze.

| alexandra_8659 a răspuns:

Se onduleaza, bineinteles. La un moment dat.winking

| loricel a răspuns:

Depinde de tipul de par.In cazul meu, daca ma dau cu fixativ se vede urat, se incurca si se onduleaza dupa vreo 3 ore.

| Baby a răspuns:

Depinde de tipul de par.:* la unii rezista, la altii nu. Nu-l da cu fixativ, indreapta-l si gata. O sa stea drept.happy si o sa arate mai natural

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca_2501 a răspuns:

Eu daca ma dau cu fixativ dupa ce ma indrept se vede urat si se incurca rau. Eu te sfatuiesc mai bine sa folosesti crema de par sau pasta... e tot aia! Eu am una de la Londa Trend si este buna.