| NVSCS555 a întrebat:

Daca imi indrept parul cu placa si ma dau cu fixativ poate ramane drept 16 ore? Sau cum altcumva il pot face sa ramana drept o noapte intreaga? (Pentru un eveniment).

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l dai si cu o protectie termica inainte, dupa ce-l indrepti da-l cu fixativ si cumpara-ti si un sampon uscat ca am auzit ca-s foarte bune. Daca e umiditate mare in aer parul o sa se strice oricum nu prea ai ce sa faci, dar nu cred ca este umiditate acum.