| CFDani94 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete in special.Ma consider foarte urat, chiar foarte urat si chiar nu stiu ce sa mai fac in acest sens.Nu inteleg de ce pur si simplu fetele nu sunt atrase de mine.La comportament multa lume imi zice ca sunt foarte ok, iar din cauza asta cred ca infatisarea este de vina.Imi puteti spune cam ce parere aveti despre mine uitandu-va la poza de profil?

Răspuns Câştigător
| Frrramboise a răspuns:

Buna. Important e sa te inconjori de oameni mai "valorosi". Oameni adevarati. Oameni care nu se uita numai la fizic,ci si "in spatele acestuia". Nu toate fetele suntem asa. Nu toate ne ferim de un baiat pentru ca "e urat". Nu,aspectul fizic nu e mereu pe primul loc. Daca ai simtul umorului,daca stii sa te porti cu o fata, daca daruiesti zambete cui trebuie si cand trebuie,daca stii ce sa zici si ce nu,la timpul potrivit,nu vei avea astfel de probleme.
Probabil esti adolescent si tu,si asta e o problema tipica varstei. Si eu ma vad urata, grasa, ma simt ca o proasta uneori, alteori e totul ok, o sa iti treaca grijile astea in cativa ani, ca o sa apara altele!
Ce pot sa zic... bafta multa;
PS : poate am probleme cu vederea. Poate nu. Din poza nu imi pare ca esti urat.

4 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Te subestimezi, incearca sa ai mai multa incredere in tine. Cum a spus si ToxicPunkgirl999..."nu conteaza infatisarea, ci sufletul"
O seara buna!

| KateNoH8 a răspuns:

Pai daca crezi ca e ceva inneregula cu tine incearca sa te imbunatatesti, adica sa devi modelul propriu de perfectiune. Atat la infatisare cat si in interior.

| minus273virgula15gradeCelsius a răspuns:

Esti OK! Nu esti de vina, la faza asta. De vina este mentalitatea fetelor ce vor sa para serioase, cand de fapt sunt doar obiecte pentru consum public big grin Reactia lor nu trebuie sa-ti influenteze felul de a vedea viata. Sunt doar "marfa ieftina".
Esti tanar, si nerabdator. Deci, iti dau un sfat: rabdare, tinere... rabdarewinking
Ce-i al tau, este pus bine undeva happy
Toate la timpul lor!

| ToxicPunkgirl999 a răspuns:

Nu-ti fa griji nu-i asa de rau nu conteaza infatisarea ci sufletul si umorul pe care il ai happy sper ca te-am facut sa te simti mai bine