| anonim_4396 a întrebat:

as dori la itrebarea acesta sa imi raspunda fetele dar sincer ce parere aveti de mine! eu cred ca sunt urat daca nu puteti vedea poza de la avatar spuneti-mi! va rog frumos un raspuns tongue

Răspuns Câştigător
| MarryBlake a răspuns:

Hey,nu-ti fa griji esti foarte dragutwinkingDar increderea in sine vine nu de la frumusete ci de la starea sufleteasca.Te rog eu mult sa ai incredere in tine(fara asta nu esti nimeni in lume)Da citi ani ai?

| alexino33 a răspuns (pentru MarryBlake):

Am 16 ani... nu am avut pana acum nici o prietena... sad

| alexino33 a răspuns (pentru MarryBlake):

An 16 ani!

| MarryBlake a răspuns (pentru alexino33):

Nu-ti fa griji ca mai ai timp o viata intreagawinkingNu dispera din cauza asta.Da de unde esti(Romania, Moldova.)?

| alexino33 a răspuns (pentru MarryBlake):

Romania,Jud Bacau dc?

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Fiecare are dreptul la propria părere.

| Bianca306 a răspuns:

Frumos

| CristinaValentina a răspuns:

Ce te face sa crezi ca dintr-o poza ne putem da seama daca esti frumos sau nu?
Ti s-a intamplat vreodata sa cunosti o persoana care sa nu te atraga neaparat prin aspect, dar cu care sa ai ce vorbi ore intregi si sa adori pur si simplu sa petreci timp cu ea, nu pentru ca ar fi inalta, frumoasa sau slaba, ci pentru felul ei de-a fi? Sau una la care sa te atraga doar anumite calitati fizice, dar cu care sa nu ai asbolut nimic in comun, sa ti se para extrem de seaca & stuff?
Sper ca da, asa ar avea sens tot ce-am scris pana acumlaughingIncerc sa spun ca dintr-o poza iti poti da seama de chestii gen culoarea ochilor, a parului, etc, daca s-ar vedea si caracterul cuiva la fel de usor nu s-ar mai sinucide atatia draci de 12 ani dezamagiti de iubiti/iubitelaughing
but you get my point, I hope.

| AlexandraAndreea121290 a răspuns:

Esti dragut. Ai incredere in tine :*

| Annamariaaa123 a răspuns:

Buna!
Eu iti zic in felul urmator: "Nimen-i nu-i perfect"!
Fiecare persoana e frumoasa in felul sau unele persoane sunt frumose fizic dar urate pe interior(caracter oribil), altele sunt mai putin frumoase pe exterior dar cu un suflet extraordinar...
Deci nu te mai stresa si lasa totul in voia sortii!
Fiecare avem ceva pus de o parte ce va fi mereu al nostru!
Sper ca te-am ajutat!happy Si sper sa tii cont de sfatul meu...