| Madness345 a întrebat:

Salutare TPU, aveti niste idei cum sa imi fac frizura de dimineata cand ma trezesc ciufulit rau? Adica cu ce produs sa imi dau in par... mai concret daca se poate. Multumesc. Tin sa mentionez ca eu pana acum, in fiecare dimineata ma dadeam cu spuma pe parul uscat si il uscam cu feonul.

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Eu folosesc ceara de par

| Madness345 explică (pentru Hexiled):

Inteleg, dar de exemplu cand te trezesti dimineata il uzi cu putina apa sau direct pe el uscat?

| Hexiled a răspuns (pentru Madness345):

Direct uscat, insa eu ma spal seara pentru ca dimineata nu am timp, iar dimineata pana sa plec la liceu dau cu ceara si incerc cat de cat sa l ridic putin in sus. Insa daca ai timp dimineata sa l speli/uzi si sa l usuci cu feonul ca sa i dai niste volum, apoi iei ceara in mana o intinzi si o aplici, ca sa stea mai bine ridicat.