| HappyGirlIsHere a întrebat:

Credeti ca este in regula ca la scoala sa ma dau cu un balsam de buze EOS si mascara? P.S. nu vreau raspunsuri de genul ca sunt prea mica. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AnneGirl a răspuns:

Da. Nu te lăsa influențată de profi sau de colegii răutăcioși. Trebuie sa porți ce îți place si in ce te simti tu mai bine.Meseria profesorilor e sa te educe, nu sa te critice.
Eu sunt in clasa a opta si am par gri, tatuaj si cercel in nas si buza si nu ma interesează părerea profilor.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu nu incurajez sa porti zilnic mascara. Totusi, particulele alea de pe gene iti intra in ochi si-ti pot afecta vederea in timp.

| darrio2007 a răspuns:

Daca ai de gand sa te joci de-a sarutul cu vreun baiat, e in regulă. Daca nu, esti prea mică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici macar nu ai mentionat cati ani aihee hee
E ok sa folosesti un balsam de buze, cat mai simplu si bine formulat care sa-ti hidrateze si hraneasca cu adevarat buzele. La mascara poti sa renunti, ai timp si pentru mascara de la liceu in colo.

| InfoGirl a răspuns:

EOS-ul este foarte bun si se poate folosi la orice varsta. Atata timp cat nu te dai cu foarte multa mascara, vei fi perfecta