| edy01234 a întrebat:

Salutare,TPU,de doua saptamani detin o pereche de ghete zara,acestea fiind din piele intoarsa neagra,le-am curatat usor cu apa (foarte putina) si am observant ca o zona s-a facut aspra,cum as putea sa o netezesc sau sa le intretin,e prima mea pereche de piele intoarsa, nu am experienta cu asa ceva si astept niste sfaturi, daca va ajuta cu ceva sunt cele aparute din aceasta toamna pana mai zilele trecute.Multumesc.

4 răspunsuri:
| PsychologistT a răspuns:

Exista crema speciala pentru incaltamintea de piele intoarsa, o gasesti in supermarketuri.

| edy01234 explică (pentru PsychologistT):

Da-mi cateva magazine ca exemplu...

| PsychologistT a răspuns (pentru edy01234):

Cora, Real.

Răspuns utilizator avertizat