| ToraToraTora a întrebat:

Se poate purta gulerul de la camasa ridicat adica sa il ridic eu? Daca stiti cum purta protagonistul din jocul Prototype Alex Mercer o camasa alba cu gulerul ridicat un hoodie gri si o geaca de piele neagra. Astept pareri!

5 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Gulerul de la camasa ridicat este unul dintre lucrurile pe care le urasc cel mai mult la un baiat.E oribil.sa nu faci asta...nu vrei sa arati ca toti...manelistii.happy

| KompliKat a răspuns:

Da sigur ar merge sa iti ridici gulerul la camasa si varul meu poarta asa si arata super cu gulerul ridicat te sfatuiesc sa il ridici! funda?

| Officialme93 a răspuns:

Nu! In nici un caz nu! Gulerul unei camasi nu se poarta ridicat.winking

| ToraToraTora explică (pentru Officialme93):

Restul intrebarii nu mai cititi?

| AlliCeAntrax1 a răspuns:

Nu, e de prost gust happy Gulerul e facut sa accentueze linia gatului, nu sa o ascunda