| andreyul a întrebat:

Vine vara si vreau sa-mi iau ochelari. Intrebarea mea e : Ochelarii tip Lennon cu lentile rotunde sunt unisex? Si site-ul http://www.ochelari-de-soare.com/ e de incredere? Daca a mai dat cineva comanda pe site sau eu stiu. Funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| UrbanViolent a răspuns:

Lennonii pot fi purtati atat de fete cat si de baieti. site-ul e de incredere, dar lennon-ii de aici sunt putin cam mici. Stii unde gasesti lennoni? La kaufland, la inmedio, acolo la iesire unde se vand reviste, cafea, cola si ochelari. Spor!