| azkan a întrebat:

Salutare tuturor. Am cautat printre thread-uri pe cineva care sa intrebe si sa primeasca raspuns la ce caut eu, dar nimic. As vrea sa-mi recomandati un parfum pentru barbati pana in maxim 200 de euro care sa persiste foarte mult, este pentru fratele meu. Parfumul o sa am timp sa-l cumpar pana in vara si de aceea am inceput sa caut de acum. Pricizez ca nu ma intereseaza parfumuri gen Armani, D&G, etc, doar daca chiar stiti ca se incadreaza in ceea ce caut eu. Acum vreo 10 ani a venit un verisor pe la mine care a dormit o seara in patul meu, vreau sa va zic ca dupa o saptamana inca mirosea perna a parfum (cam asa ceva as vrea). Am vazut pe net ca ""888 Comme de Garcons"" ar fi un parfum foarte bun, poate cineva a avut. Vreau sa va multumesc.

2 răspunsuri:
| deea89 a răspuns:

Mama prietenului meu i`a trimis un parfum din Italia dar daca nu ma insel se gaseste si in tara.Se numeste Black Code de Giorgio Armani.Persista in jur de 4-5 zile.

| AndreiK_2212 a răspuns:

Channel Allure Homme Sport! Apa de colognie parca era! Am fost la fratele unui prieten, m-am dat cu parfumul asta, si mi-a mirosit camasa si la o saptamana dupa acea seara!