| jhonsmyth a întrebat:

Ce parfumuri pentru barbati ati putea sa iomi recomandati care sa persiste mirosu-l, dau funditahappy nu stiu daca e buna categoriahappy

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Eu am DG the one for men, imi place cum miroase

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Dolce gabana, 50 de euro, dai de doua trei ori si toata ziua persista, ce te tot incurci cu 2-3 euro

| jhonsmyth explică (pentru clauss):

Mda stiu dar ma refer de care, si cum se numeste
eu am aici DIADOR dar nu stiu care ar fi cel mai bunhappy mai da-mi un raspuns si ai funditahappy

| jhonsmyth explică (pentru clauss):

Ok mersi am sa ma duc sa caut ceia ce ai si tuhappy ai fundita

| clauss a răspuns (pentru jhonsmyth):

Eu am DG the one for men, imi place cum miroase

| RTDRomania a răspuns:

Buna eu unu zic ca ar fi bun parfumul Antonio Banderas dar acum nu stiu cum te tine pe tine portofelul, eu l-am cumparat din Spania aici costa 2.50 euro si dureaza destul de mult eu l-am folosit dar daca vrei mai e unu dar nu mastiu cum se numeste dar e intr-o cutie neagra de metal si are un desen stil capt de taur. Daca te-am ajutat a fost o mare placere.

| jhonsmyth explică (pentru RTDRomania):

Buna locuesc in belgia astea de2, 50euro nu stiu daca sunt buna nu persista astea de20de euro dar de 2euro.as dori ceva scump si sa fie in sticluta mica nu in de aia de100ml mersi de raspuns, mai vino cu o idee si ai funda