| Adolf8 a întrebat:

Salutare tuturor! As dori să fac cumpărături (haine) mărime mare XXXL în ce magazine de haine găsesc? Mărime american, C&a are aceasta mărime, eu doresc jacheta de blugi.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca si la magazinele second hand!
Deseori vad asemenea marimi de haine, care stau indelungat expuse (probabil fiindca putini sunt cu asemenea marime).

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine de toate, marimile la pret accesibil, vreau sa imi golesc dulapul. Daca esti interesata, spune-mi tot ce iti trebuie iar eu iti trimit poze si video pe whatsapp/ mess. Astept mesaj in privat. Zi faina!