| danyelos a întrebat:

Sunt in cautare de magazine online..As dori sa cumpar haine(in special pantaloni-blugi, camasi sau caciuli)si nu prea gasesc vreun site cu o 'gama larga' de produse. funda' la cine vine cu site-urile happy

Răspuns Câştigător
| ToffyNR1 a răspuns:

Incearca Mini-Prix.Eu am luat de acolo haine de calitate superioara si la un pret foarte mic si potrivit pentru orice buzunar.Bafta!

| danyelos explică (pentru ToffyNR1):

Am facut deja cumparaturi de acolo.dar acuma nu am gasit ce cautam...

4 răspunsuri:
| danutz9100 a răspuns:

Uite aici: www.minipret.eu - incredere maxima!

| Luiza995 a răspuns:

Încearcă https://mallcopii.ro asta dacă ai nevoie pentru copii pana in 16 ani, nu ai specificat varsta. Sunt de încredere. Sper sa ti fie de ajutor raspunsul tarziu?