| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cele mai bune magazine de cumparaturi ma refer la haine

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiuh, credd ca zara, stradivarius, TNT.si multe altele, cel putin din astea ma imbrak eu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

New yorker.love struck

| xXAMAXx a răspuns:

Eu stiu ca magazinele cele mai bune de haine sunt Kenvelo, Adidas si Nike. Din cate stiu sunt cele mai bune magazine de ex:Am o sapca Kenvelo de vara trecuta si nici macar nu se vede ca am purtato. sper sa primes panglica albastra!

| Alexa_7289 a răspuns:

Pai cele mai bune sunt dupa parerea mea Pull&Bear, Bershka, Zara si C&A(dar asta nu inseamna ca sunt si cele mai acceptabile)big grinbig grinbig grinbig grin