| christian1989 a întrebat:

Salutare, unde pot găsi etichete care pot fi aplicate prin coasere sau aplicate la cald ale brand-urilor de renume... Gucci, Prada, Armani etc?
Va mulțumesc

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

De ce ai vrea să faci asta? Ca să vinzi haine contrafăcute (ceea ce este ilegal) sau ca să te dai mare că ai haine de firmă (ceea ce este o țopârlăneală)?

| christian1989 explică (pentru johnnny123):

Ideea este sa le pun spre vânzare... Sunt N persoane care fac acest lucru și le merge excelent(ma refer ca număr de vânzări al produselor)

| johnnny123 a răspuns (pentru christian1989):

Aham, deci te ocupi cu înșelătorii...