| Ameliedream a întrebat:

Salutare useri ai TPU as avea o intrebare in special pentru fete. Ce parere aveti despre autbronzant? Eu am pielea foarte alba si alunele si imi e frica sa merg la solar, de aceea as vrea sa folosesc autorbronzant si daca aveti niste produse sa-mi recomandati. Astept cat mai multe pareri.

3 răspunsuri:
| Ana22229 a răspuns:

Nu e bun autobronzantul ca dupa ceva timp o sa fii galbena ca ceara e chiar urat.dar la solar crede-ma nu patesti nimic daca ai alunite dar s-ar putea sa nu suporti caldura ca e um pic deplacut sper ca te am ajutata /.

| Bellee a răspuns:

Salut..eu tot am pelea alba si am alunele si imi doream mult sa ma bronzez.Dar apoi m-am gandit mai bine si am observat ca fete bronzate sint multe si sa fii alba te fac un pic mai speciala daca te gindesti mai bine nu e chiar atit de rau sa nu fii bronzata insa cum vrei.

| dianamik22 a răspuns:

Asculta cred ca nu este bine sa mergi la solar din cauza alunitelor dar sincer am incercat si eu autobronzant dar nu e bun decat vreo 4 zile ca dupa aceea se ia bronzul si degeeaba sincer nu te sfatuiesc sa te dai cu autobronzant, sper ca te-am ajutat. pup:*