| Chibs a întrebat:

Salutare,vreau sa stiu si eu cum sa fac sa am parul ca Jax Teller din serialul Sons of Anarchy,in sezonul 5, ca in urmatoarea poza:https://www.pinterest.com/......-anarchy/.
PS: Am parul mai lung si ondulat. (daca se poate fara produse cosmetice,daca nu, ceva care sa dauneze cat mai putin parului). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Poti folosi mousse de par sau gel de par dupa ce te-ai spalat pe cap si ai parul ud.

| Chibs explică (pentru Amilik):

Ce este un "mousse de par"?

| Amilik a răspuns (pentru Chibs):

Http://www.divahair.ro/reviews/spuma-de-par-taft-power-mousse-rev101/
Se mai numeste si spuma de par si incarca mai putin parul decat o face fixativul.

| Chibs explică (pentru Amilik):

Multumesc frumos!

| Amilik a răspuns (pentru Chibs):

Cu placere.