| XxRoxRoxyxX a întrebat:

Salutare zilele aste as vrea sa imi dau pierce in limba si as vrea sa stiu cum sa il ingrijesc, cat timp voi avea limba umflata daca pot fuma si ce alimente nu voi avea voie sa mananc deloc? Sa nu imi raspundeti gen"nu iti fa" pentru ca nu renunt imi doresc foarte mult

Funda la cel mai explicit

1 răspuns:
| Sarahara a răspuns:

Perioada de refacere difera de la un om la altul. Nu ai voie sa fumezi sau sa consumi alimente care trebuie mestecate, condimente, alcool sau ceva cald pana cand nu se vindeca complet. Cateva zile... Te ajuta daca tii acolo gheata.