| MariucaCares a întrebat:

Salutari. Am 14 ani si as dori sa imi fac a3a gaura in urechi. M-ati putea ajuta cu centre unde se pot face (de preferat daca stiti farmacii) si preturile aproximative?
Va multumesc anticipat si dau funda!

Răspuns Câştigător
| Iakab_Giulia_1994 a răspuns:

Depinde din ce oras esti... eu mi-am facut la 10 ani si nu doare exagerat de tare...e o durere suportabila...depinde si la ce salon ti-o faci...si in legatura cu pretul... eu am dat 20 lei/ cercel deci 40 lei/ pereche, iar cum tu nu folosesti amandoi cerceii nu are rost sa dai dublu asa ca eu am mers cu o prietena care si-a facut si ea, deci ea a dat 20, eu 20... happy :*

2 răspunsuri:
| Gumitzza5 a răspuns:

Buna. Ai putea incerca sa ti-o faci chiar tubig grin sau o prietena de a ta ..Este simplu, eu asa mi-am facut gaurile din urechi am 5 in totalbig grin. Deci cumperi cercei, de preferabil simpli care sunt drepti si mai ascutiti.
Si faci asa : Iei un cub de gheata il pui intr-un servetel, si tii la ureche cubul pana iti amorteste si nu o mai simti (asta ca sa nu simti durerea, e mica oricum ) si apoi pac cu cercelul sterilizat (il speli cu spirt, alcool) dai gaura :3. Bafta!

| Iakab_Giulia_1994 a răspuns:

Depinde din ce oras esti... eu mi-am facut la 10 ani si nu doare exagerat de tare...e o durere suportabila...depinda si la ce salon ti-