| beautifulkiss a întrebat:

dupa cum stiti Craciunul se apropiehappy
As dori sa va intreb ce as putea sa le daruiesc bunicilor si mamei?
As dori sa fac ceva manual, dar poate fi si de cumparat, dar la un pret mai acceptabil.happy
Sper sa ma puteti ajuta si numai bine.
Multumesc anticipathappy

3 răspunsuri:
| Radicalistul a răspuns:

Dupa cum a spus KissPisy99, ar fi dragut un album de familie pentru bunici.Pentru parinti,asi zice ori o nota mare, ori urmatoarele lucruri:pentru mama un buchet de flori(poate)pentru tatal tau, ceva ce si-a dorit de mai de mult.

| KissPisy99 a răspuns:

Pai beutifulkiss bunicilor le poti face un mic tablou cu poze de alor.adica se iei un carton si sa lipesti poze cu iei din tinerete apoi de la casatorie.apoi o poza cu parintii tai fericiti,, sau daca mai poti gasi o caseta cu formatia lor preferata din tinerete.Oricum bunicilor ar trebui sa le iei ceva ce ii leaga de tineretea lor. ceva care o sa ii faca sa se simta iar tineri si proaspeti indragostiti.sau sa le cumperi un album in care sa pui tot asa poze. Mamei tale ar putea sa ii iei ceva care ii place un parfum sau nu mai stiu ce.dar eu cred ca toate mamele s-ar bucura daca le-ai repare un lucru care s-a stricat dar la care tineau foarte mult.Sau sa reconstitui nasterea ta tot asa prin fotografii.sau sa ii cumperi(daca ai un buget mare) un pandantiv in care poti pune un mesaj si cand deschide pandativul sa apara biletelul cu acel mesa. Sper ca te-am ajutat. Sarbatori fericite

| lindana a răspuns:

Depinde de preferinta fiecaruia, eu de exemplu le-as darui suvenire, sunt la diferite preturi si o sa le pastreze ca amintire pe mai mult imp... sper sa fie de folos cit de cit!