| mtw123 a întrebat:

Salutari

Cam cât costă o slefuire a dintilor? Am niste pete pe ei si doar asa ies petele.

Si mai am un dinte putin ciobit pe margine, acesta cât ar costa? Si ce i-ar putea face?

Funda

1 răspuns:
| Victor453 a răspuns:

Cit ar costa precis nu-ti pot spune, depinde de forma lor, cit de galbeni sunt, mai ales pot fi si alte modalitati de ati curati petele si mai depinde cit de ciobit este dintele.Adreseaza-te la medic cca sa-ti verifice situatia dentara si intreba-l pretul.