| lolo2012 a întrebat:

Saluut! Vreau sa imi fac un parfum..sau sa gasesc un site care face parfumuri cu ce vrei tu... vreau unul cu ceva ingrediente...cum sa fac? unde sa caut? big grin sper sa ma ajutati si nu criticati deoarece e doar o intrebare.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Este la real unu cu 21 de lei cum intri in el, de toate 1 milion, martini etc, are 20 de ml dar tine nu fac reclama ce naiba as avea de castigat facand, eu il am de 2 luni bine ma dau cand ies din casa, apropo da alergie nu mult te dai si nu des, eu as prefera unul natural dar vara trandafiri in combinatie cu flori in fine vara acuma e iarna