| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebarehappybig grin Care parfum este mai bun (adica sa miroasa bine si sa tie mirosullaughing ) Full SPEED, Essence sau JH? Sper sa ma ajutati,,, Nu prea stiu ce sa imi cumpar,,,,,,, Dintre astea 3 parfumuri care este mai bun? Nu conteaza pretul!

5 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Full speed imi place, este mai tinerescwinking

| marian2011 a răspuns:

Eu am si full speed si essence si e mai fain essence happy

| mennenspeed a răspuns (pentru marian2011):

Full speed cred ca imi iau

| skrtelmrs a răspuns:

Nu se merita full speed..am si eu unul miroase frumos insa max 4-5 ore isi mentine mirosul..mai bine ia-ti essence.

| camelya22 a răspuns:

Parerea mea este ca full speed miroase bine si iti mentine mirosulbig grin