| LillyRose a întrebat:

Saluuuuut! Am o intrebare despre coafuri.Eu am parul fooaaaaaarte bogat si mi l-am rarit + in scari.Amu imi sta parul foarte rau. Cum sa-l fac sa-mi stea bine (P. S. altceva in afara de placa)?

3 răspunsuri:
| fluturica a răspuns:

Poti alege o alta tunsoare...cum ar fi bob. cred ca ti-ar sta bine daca ai mult par. sau daca iti creste repede mai asteapta putin si il vei reavea mai drept... dar totusi dupa ce te speli la cap incearca sa il periezi mai mult (sau chiar in fiecare seara)