| dulc3'maria a întrebat:

Sampon nuc pentru par gras Elmiplant este bun pentru parul gras? Le-a folosit cineva? Intreb pentru ca parul meu se ingrasa extrem de repede ma spal pe cap la 2 zile uneori imi vine sa ma spal zilnic nu il suport gras ma gandeam daca este bun acest sampon sa il incerc.Astept raspunsuri doar despre acest sampon va rog mersilove struck

Răspuns Câştigător
| lost.in.rain a răspuns:

Este eficient pentru o perioada, apoi parul se obisnuieste cu el si iar se va ingrasa. Iti recomand sa folosesti doua sampoane pentru par gras, alternativ. Te vei spala cu unul 1-2 saptamani, apoi schimbi. Eu asa am procedat si e mai bine.
Succes!

2 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Folosesti balsam dupa spalare
incearca sa vezi daca se mai unge asa repede

| Jalnic a răspuns:

Solutie pentru păr gras:
http://www.youtube.com/watch?v=PCoaiV-d_yw