| Nicoleta1621 a întrebat:

Cu ce sampon sa ma spal sa numai mi se ingrase parul atat de repede.ma spal odata ca 2 zile si acum se ingrasa mai repede acum ma spal a doua zi de gras trebuie spalat in fiecare zi. dati un sfat va rog,,

Răspuns Câştigător
| HeartBreaken a răspuns:

Ti-as recomanda
Wash&Go Aloe Touch
Este foarte bun, iti dah si volum, te scapa si de matreata si de parul gras. Eu de obicei ma spal Sambata si apoi miercuri deci de doua ori pe saptamana. Nu e bine sa-ti speli parul in fiecare zi deoarece se obisnuieste asa si cand vrei sa te speli mai rar parul o sa se ingrase deoarece era obisnuit sa fie spalat in fiecare zihappy
Sper mult ca te-am ajutat! fundita? puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Cred ca nu folosesti samponul corespunzator! Iti trebuie un sampon pentru par gras si daca folosesti balsam, aplica-l doar pe varfuri! Si nu sta toata ziua cu mana-n par!
http://www.rochiirochitesifustite.ro/home

| IMC90 a răspuns:

Clear pentru par gras. Este cel mai bun raport calitate/pret.

| negru30 a răspuns:

Eu mereu m-am spalat la 2 - 3 zile si sa stii ca nu am patit nimic - sta si parul frumos cd este curat

| nutuxcristian a răspuns:

CLEAR...este cel mai bun...cumparati CLEAR pentru par gras si spala-te de 3-4 ori pe saptamana pana nu mai ai parul gras, apoi 2-3 zile pe saptamana si o sa ai parul super! eu asa am facut! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Head & shoulders menthol.

| kx123 a răspuns:

Head and shoulders mentol big grin

| Nicoleta1621 explică (pentru kx123):

Fac matreata de la el vaiiix_X am incercat.

| sooperalina a răspuns:

Tias sfatui sa te speli cu sto reteptov crasoti

| Gabriela96 a răspuns:

Pai.si eu am prblema astalaughing nu prea ai ce sa faci...cu asta te-ai nascut.incearca sa te limpezesti cu otet...love struck