| AndyBăă a întrebat:

Saptamana viitoare, miercuri, 15.06.2011 trebuie sa plec cu clasa in excursie pana la padure cum credeti ca ar trebui sa ma imbrac, caci eu nu am nici o idee.Sincer nu sunt genul de persoane care sa poarte fuste si pampoane. Va rog ajutati-ma am nevoie de sfatul vostru.

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Pai daca te duci la padure ar trebui sa iti iei ceva cool, casual si comod.
Blugi normali albastru deschis(cei albastru inchis arata monoton), un tricou cu o inscriptie frumoasa sau o camasa in carourihttp://www.google.com/......tp?/imgres de orice alta culoare).
Tenisi,adidasi simpli in picioare.
Daca alegi sa iti iei tricou, ia-ti un hanorac frumos, in culori vesele iar daca iti iei tricou ia-ti pe deasupra un cardigan cu nasturei http://www.google.com/......tp?/imgres o iei tinand cont de culoarea camasii).
Coafura sa fie casual, par prins in coada, coc :).
Arata foarte bine.Imbracata asa vei arata ca nu ai depus prea mre efort sa te imbraci,vei avea un are degajat, cool, casual. Distractie placuta :)!

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pantaloni scurti, trei sferturi sau lung, un tricou si daca e rece o bluza de trening.

| Classy a răspuns:

Te poti imbraca in trening, sport si comod! Funda?

| perenasop a răspuns:

Imbraca`te comod, cat mai sportiv caci nu mergi la o prezentare de moda sa mergi in tocuri laughing.
In primul rand incaltamintea sa fie tenisi comozi sau niste balerini.
Vestimentatia. Poarta un trening cat mai comod si simplu.winking

| siena a răspuns:

Pai inbracate cu o bluza frumoasa si o fusta sau pantaloni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de vreme.
Daca este cald: pantaloni scurti si un tricou simplu este ok.
Daca este rec: blugi (nu foarte stramti ca sa poti sa mergi lejer) si o bluza.
HAVE FUN! happy