| Alice001 a întrebat:

Am nevoie de niste idei pentru un filmulet cu titlul : Ce schimbari aduce iarna? Sa fie ceva de genul, de la bauturi racoritoare trecem la ciocolata calda, de la haine subtiri trecem la cele groase... Cela mai multe idei primesc FUNDA!

2 răspunsuri:
| Astella a răspuns:

De la cald la frig,de la ploaie la ninsoare,de la zi lunga la zi scurta,de la mersul cu rolele la mersul cu patinele, de la flori(vii) la florile de gheata, de la copaci plini de frunze la copaci goi, de la pantofi la ghete, de la ...cam atat altceva nu cred ca mai este. big grin

| Astella a răspuns:

De la pantofi la ghete,de la flori (vii) la flori de gheata, de la mersul pe role la mersul pe patine, de la cald la frig, de la copaci cu frunze la copaci goi, de la ploaie la ninsoare. big grin