| hadasan a întrebat:

Buna am nevoie de idei pentru un filmulet de Halloween, o sa dureze vreo 5 min, cele mai bune idei primesc fundita, cu cat mai multe atat mai bine pentru ca as mai putea sa le combin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap... iti costumezi un prieten in ce monstru hidos vrei, ia catava vopsea pentru. efecte speciale sau baloane cu vopsea si pune-l p prieten sa-l muste pe alt amic de-al tau... ah, da! ai grija ca decorul sa fie specific!