| byoana a întrebat:

am cont pe facebook as putea sa-l setez in asa fel incat nimeni sa nu mai poata scrie pe peretele meu, nici macar prietenii mei.

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! Te duci la "Edit my profile", apoi la "Customize settings"(in stanga, mic cu albastru), apoi jos scrie mic cu albastru "Customize settings".Te duci acolo, apoi la a doua coloana("Things other share") scrie "Friends can post on my Wall" si apare o casuta bifata cu verde, in fata careia scrie "Enable". Debifezi casuta si gata! bafta! happy
sper ca ai facebook in engleza.

3 răspunsuri:
| Katy20Kaithleen a răspuns:

Pai pe perete iti scriu toti ceea ce vor.Si nu s-ar mai numi perete daca nu iti mai scire nimeni"amintiri"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care nu-ti sunt prieteni nu pot sati scrie pe perete, dar prietenii pot, nai ce face
sper ca te-am ajutat
fundita?happy

| Rena_6461 a răspuns:

Intri la account, iti apare undeva mai jos pe la mijloc cu albastru "custozime settings", la Things others share iti apare a 4a chestie Friends can post on my Wall si langa ii bifat "enable". debifezi cum ar veni si salvezi big grin