| MissAvocado a întrebat:

Se castiga bine ca reprezentat oriflame?
Imi puteti spune cat castigati la o comanda de 50 de lei, 100 etc?
Multumesc mult happy

5 răspunsuri:
| AnonimusGirl a răspuns:

Eu sunt reprezentant Avon si Oriflame si recomand Oriflame pentru ca aici ai comanda minima de 50 de lei iar la avon de 120 de lei... iar discountul la oriflme este de 23 % pentru toate produsele iar la avon de 15 sau 20% in functie de produse... Intr-adevar la avon poti ridica comanda a 2-a zi dupa ce ai dat-o iar la oriflame in a 3 zi. plusc ca la avon e mai usor sa primesti cadourile de bun venit happy
Daca vrei mai multe detalii trimite-mi un mesaj in privat happy Mai sunt multe de spus

| ScarlatElenaa a răspuns:

Bunaaa,am fost si eu reprezentant la oriflame si chiar nu se merita.Acum sunt la AVON, daca vrei sa faci ceva cu timpul tau te sfatuiesc sa te faci reprezentant la AVON, aici primesti si cadouri si iti raman si tie sume considerabile de bani.Pentru mai multe detalii si daca vrei sa te fac reprezentant avon add elena_cristina99@yahoo.com
-DISCONTURI: la ORIFLAME
25lei-250lei -23%
250lei-500lei-30%
500lei-900lei--40% happy

| MissAvocado explică (pentru ScarlatElenaa):

Imi poti da te rog si discounturile la avon? multumeschappy

| ScarlatElenaa a răspuns (pentru MissAvocado):

Discount 25% la o comanda cu valoarea intre 50lei-100lei
discount 33% la o comanda cu valoarea intre 100lei-400 lei
discount 45% la comanda cu valoare intre 400 lei-1000
Iar daca esti activa minim 2 campanii consecutive ti se adauga discount inca un procent de 5%

| MariaReprezentantOriflame a răspuns:

Buna.
Oriflame are cel mai bun comision de pe piata intre 23-40%. Nu exista comanda minima, iar daca esti din Bucuresti comanda o poti ridica si in cateva minute, daca esti din tara in 2-3 zile. Te invit sa vizitezi site-ul www.oriflame-inscrieri.blogspot.ro pentru mai multe detalii si pentru a vedea cadourile de bun venit, iar daca doresti sa te alaturi familiei Oriflame, acolo ai si un formular de inscriere, inscrierea este gratuita, iar tu nu ai nimic de pierdut, plus ca nu te conditioneaza nimeni sa ai comanda in fiecare campanie.
Numai bine.