| AmanoYuno a întrebat:

Se gaseste unt de shea in farmacii? Daca nu, unde? Dar va rog sa nu fie site onlinehappymultumeschappyfunda:*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Găsești în magazinele L'Occitane en Provence, iar în farmacii, încearcă la Sensiblu

| AmanoYuno explică (pentru faramatania):

Am vazut in l'occitane dar e cam scump.cam cat e un sensiblu?

| faramatania a răspuns (pentru AmanoYuno):

Ca preț,nu știu,dar de găsit găsești, iar dacă te interesează, cumperi și la un preț ceva mai ridicat. Posibil ceva mai ieftin pe net, dar foarte mult, nu.

| AmanoYuno explică (pentru faramatania):

Mersi mult

| faramatania a răspuns (pentru AmanoYuno):

Pentru puțin! Îți mulțumesc și eu. Sărbători fericite!

| AmanoYuno explică (pentru faramatania):

Si tiehappy :*

8 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Poti găsi in magazinele deltaflour.
Bafta!

| LolaKiss a răspuns:

Se gaseste in Dona sau in SensiBlue

| MobelAmadeus a răspuns:

Se pot gasi online. Sunt multi producatori mici care vand.