| gabrieladima a întrebat:

Unde pot sa gasesc unt de shea nerafinat/rafinat la noi in tara? Plafar, farmacii? Nu comenzi online

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

La Plafar, daca nu au iti pot aduce pe comanda. Dar de obicei se gaseste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti imi poti lasa un mesaj la contact si iti pot furniza acest unt http://www.biomonde.ro/......inat-250gr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://sideris.ro/......finat.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru clujeni, untul de shea nerafinat se poate procura de la sediul firmei! :)
http://kzarinnebioboutique.wordpress.com/......c-butters/