| LoOvE a întrebat:

Se intampla ceva daca imi decolorez parul de pe maini cu apa oxigenata? Sau parul in general de pe corp.Este fff.inchis si des.

8 răspunsuri:
| Monique27 a răspuns:

Nu,nu se intampla nimic.Mi-am decolorat si eu parul de pe maini cu apa oxigenata.Nu patesti nimic.

| herbals a răspuns (pentru Monique27):

In cat timp se decoloreaza parul?

| Monique27 a răspuns (pentru herbals):

Depinde cum e parul, dar al meu s-a decolorat cam in 3-4 saptamani.

| herbals a răspuns (pentru Monique27):

In fiecare zi te dadeai cu apa oxigenata? De cate ori pe zi? Mersi:*

| Monique27 a răspuns (pentru herbals):

O data pe zi, preferabil seara.Se clateste bine pielea cu apa calduta(nici prea rece, nici prea fierbinte), apoi se tamponeaza cu o bucatica de vata, usor in sensul invers cresterii parului, spre sfarsit freaca rapid in diferite directii(deoarece parul crste in directii diferite). Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?:*

| herbals a răspuns (pentru Monique27):

Nu eu am pus intrebareabig grin Ti-as fi dat Funda cu cea mai mare placere, daca puneam eu intrebarea. Mersi frumos:*

| Monique27 a răspuns (pentru herbals):

Nu ai pentru ce.:*Oricum ma bucur ca ti-am fost de ajutor.

| LoOvE explică (pentru herbals):

Lasa ca ii dau eu funda din partea amanduroralaughing.

Ms pentru AMAN2 Monique!