| andy_3925 a întrebat:

Cum as putea sa-mi decolorez parul de pe maini?big grin
Am incercat cu apa oxigenata, dar nu a avut nici un efect.sad

Răspuns Câştigător
| Desirable a răspuns:

Am auzit si eu de unele fete ca isi vopsesc parul de pe mana cu vopsea de par blonda, eu zic ca cel mai bine merge sa te epilezi cu ceara, asta daca esti brunetzica si parul e vizibil happy

4 răspunsuri:
| Zmeura a răspuns:

Bronzeaza-te(vara) si parul de pe maini nu o sa se mai vada! Succes!

| kaya a răspuns:

Hristos a inviat! Daca esti fata si nu vrei par pe maini il poti da jos in nici un caz nu merge decolorat straight face daca tii asa mult da-l jos cu ceara dar un sfat e sa il lasi asa cum e caci nu e prea placut sa il dai jos la fiecare saptamana sau chiar la doua trei zile.Cunosc persoane care fac asta dar de decolorat nu am auzit straight face Paste fericit!

| andy_3925 explică:

Fratilor sunt fata!

| GrigoreVarlam a răspuns:

Andy nu stiu cum de ai ajuns tu la aceasta solutie laughing, tu stii cel mai bine ce ai de facut laughing, eu te sfatuiesc sa stai linistit asa cum esti, inca nu am mai auzit pe cineva sa-si decoloreze parul de pe maini (presupun ca e moda nu? rolling on the floor laughing, dar daca tot iti doresti acest lucru incearca cu Kallos laughing BAFTA