| DarkShina5566 a întrebat:

Se mai poarta adidasii cu siretele bagate inauntru?

13 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Da inca se mai poarta.
Uite si o alta idee care este la moda: http://maginbox.com/img/p/191-598-large.jpg (sa fie diferite culorile sireturilor)

| MeGustaaaaa a răspuns:

Siretele?
Sireturile!

| ICanSeeAll a răspuns:

Eu mereu fac asalaughing

| SamSon a răspuns:

Eu asa fac

| lSchizo a răspuns:

Se poarta mah` :-J

| Ancuta7878 a răspuns:

Daa. normall. mai ales tenisiii :-x

| Jesss a răspuns:

La sk8-ri nici nu se poate altfel, dar la tenesi, eu le port inodate happy mi se pare mai cool, m-am plictisit de ele ascunse.

| Alecsandri a răspuns:

Da semai poarta

| shocky2 a răspuns:

Da, se poarta! Dar pentru mine personal nu reprezinta o moda!

E mai simplu asa happy!

| MetalLover a răspuns:

Se poarta si se vor purta mereu si cu sireTUrile bagate si scoase.winking

| Originalone a răspuns:

Da,mai sunt da raritati.

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Normal,alea care sunt lasate in afara nu-mi plac, asa poarta doar bosorogiilaughing

| anaconda26 a răspuns:

Ma nu e adevarat nu se poarta