| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt baiat si am o problema... Eu am 14 ani si sunt gras de fel, iar sfarcul stang este bagat mai mult inauntru si celalt drept este putin bagat inauntru. De ce? De ce sunt bagate inauntru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DuckDogger a răspuns:

Linisteste-te! La 14 ani am patit acelasi lucru. Si la fel eram panicat laughing
E un lucru normal. Incep a ti se-ntari sfarcurile. Suna ciudat, dar... Asta e. Maxim 2-3 luni o sa fie asa. Cred ca chestia asta se numeste "Sfarcuri de piatra" laughing) Mie asa-mi spuneau parintii.
Nu e nimic grav sau neobisnuit. Sanatate