| happylica a întrebat:

Se mai poarta asa ceva? http://images6.okr.ro/......0_700.jpg. Eu am ceva de genul, numai ca fara ciucurii aceia imensi(si adorabili) pe bej.Nu am nevoie de raspunsuri de genul:"Se poarta ce iti place". Multumesc.

8 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Daca stii cu ce sa le adopti vor arata super

| G a răspuns:

Da, toamna/iarna asta se poarta pantofii cu blana. big grin

| Buttercup30 a răspuns:

Nu prea big grin. dar orice se poarta daca sti cum, adica cu ce sa le combini happy

| cevazacelamineintorace a răspuns:

Sunt absolut suberbe si normal ca se poarta.Nu ai vazut fete pe stada cu cizme de genul asta.Am si eu o pereche asemanatoare si le port cu mare placere si nu mi-a spus nimeni nimic.Asa ca poartale cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la poza aia de 5 min si inca nu mi-am dat seama ce ti-ar plecea la asa ceva... URAT CU SPUME!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai daca tie iti place...hee hee)

| skittles1313 a răspuns:

Conteaza daca se mai poarta daca iti plac?
Eu presupun ca daca iti plac ar trebui sa le porti, sunt foarte frumoase si cu si fara ciucuri si merita purtate love struck... Eu le-as purta.
Nu sunt nici in topu modei dar nici de prost gust nu`swinking.

| happylica explică:

@anonimule sau anonimo, daca esti fata probabil crezi ca numai cizmele ugg sunt frumoase si "cool". Ceilalti, multumesc pentru raspunsuri.happy