| PinkGirl27 a întrebat:

Ce se poarta in vara anului 2014?

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu se poartă.

| kar1GaNNN a răspuns:

Ce este la moda si nou aparut in magazine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiloţi cu glugă, nu serios. În cazul ăsta sigur voi fi şi eu în pas cu moda pentru prima oară.

| Katoky a răspuns:

Buna!
Aici gasesti niste linkuri cu tinute pentru vara anului 2014:
www.one.ro › » Fashion‎
www.glamourmagazine.ro/.../articol-tendinte-primavara-vara-2014-ce-p...‎
http://www.perfecte.ro/......a-din.html
Aici este un link cu top 5 culori de vara:http://blog.stilago.ro/......avara-2014
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Camasile in carouri.

| munteanmaria a răspuns:

Ce e la moda si e nou

| Andreea_Monica_1978 a răspuns:

Se poarta tenisii cu platforma si cel mai des se poarta rozul

| HoziersHair a răspuns:

Pai culoarea anului este portocaliul, nu rozul si poti intra pe www.hm.com/ro unde sunt foarte multe tinute noi si la moda.