| BBAlyss a întrebat:

Buna
Ce parere aveti despre cizmele crosetate care se poarta vara asta?
As vrea sa imi iau o pereche. Vreau sa stiu daca sunt comode

Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da,se poarta si sunt ffoarte frumoase si comode.
ti le recomand!

| Zaika_7941 a răspuns:

Draga mea eu am o pereche de anul trecut si inca sunt la fel de bune si anul acesta, sunt foarte comode si plus la asta se asorteaza cu orice imbracaminte...pararea mea este sa iti cumperi ca nu o sa regreti...eu sunt foarte satisfacuta de ele! te pup si succes la cumparaturi!

| AddicteeD a răspuns:

Sigur! Am si eju doua perechi:una gri si una alba. Sunt atragatoare asa e, dar daca nu vrei sa tii se lase si sa fii motanu incaltat trebuie mai mereu sa le apretezi, asta e problema. In rest sunt comode.Le am de doi ani.Alta problema e ca se rup cam repede. pana acum eu le tin talpa cu picatura laughing Deci. si le pun talpici, dinalea false.In rest. sunt frumoase dar trebuie sa ai mare grija de ele.

| MloveM a răspuns:

Buna! Sunt dragute! Dar chiar daca sunt comode mie mi se pare o prostie sa porti cizme vara big grin! dar daca tie iti plac, nu-i nici o problemawinkingbatting eyelashes! Sper ca te-am ajutat si pote dai si o fundita!:->

| ealextpu a răspuns:

Sunt comode si dragute. Uite aici modele pe diferite culori: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| Grigoras_Anisoara_1984 a răspuns:

Aceste cizme sunt foarte comode, am si eu doua perechi, bej si coral, le port si la [antaloni scurti si la rochite, am fost si la o nunta chiar cu ele, am dansat toata seara si nu mau durut picioarele deloc